Carrier 925 з трьома рядами дисків CrossCutter

На Одещині розпочалися жнива озимого ячменю й гороху

У південних районах Одеської області аграрії розпочали збирання озимого ячменю та зимуючого гороху, передає «ПроАгро Груп».

Як повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер, цьогоріч аграрії області мають зібрати врожай зернових та зернобобових з майже 770 тис. га.

Найбільшу частку посівів традиційно становить озима та яра пшениця понад 522 тис. га. Ячмінь займає майже 176 тис. га, горох близько 74,4 тис. га, ріпак ще понад 175 тис. га.

«Перші результати жнив свідчать про добру врожайність. Це дозволяє з оптимізмом оцінювати перспективи цьогорічної збиральної кампанії», – зазначив керівник області.

Раніше ми писали, що за вдалого підходу та хорошої врожайності озимий горох на Одещині може успішно конкурувати з іншими культурами, що є в сівозміні.

Ринок України

Світові ринки

Прокрутка до верху