Carrier 925 з трьома рядами дисків CrossCutter

«ОККО» та «Гадз-Агро» будують біометановий завод на Тернопільщині

У Чортківському районі Тернопільської області розпочато будівництво сучасного біоенергетичного комплексу, пише «ПроАгро Груп».

Новий завод вироблятиме до 3,84 млн куб. метрів біометану на рік і генеруватиме близько 15 млн кВт-год електроенергії, використовуючи як сировину відходи власного агровиробництва.

Проєкт реалізує спільне підприємство «Соколів Енерджі», засноване на базі агрохолдингу «Гадз-Агро», земельний банк якого сягає 32 тис. га. Серед основних бенефіціарів — відомий аграрій Петро Гадз (50%) та власник «ОККО» Віталій Антонов (47,89%). Завод створить близько 50 робочих місць та сприятиме розвитку регіону. Паралельно з цим проєктом розглядається можливість отримання кредиту у розмірі €42 млн від IFC для будівництва вітропарку потужністю 189 МВт на Волині.

Як повідомлялося, нещодавно у Хмельницькій області розпочав роботу новий біометановий завод, який став найбільшим в Україні за потужністю – 56 млн куб. метрів біометану на рік. Проєкт реалізувала Теофіпольська енергетична компанія.

Ринок України

Світові ринки

Прокрутка до верху