Протягом січня 2026 року в Україну імпортували товарів на суму $6,7 млрд, а експортували – на $3,2 млрд, передає «ПроАгро Груп».
За даними Держмитслужби, країнами, з яких найбільше імпортували товарів до України, були Китай – $1,9 млрд, Туреччина – $703 млн, Польща – $623 млн. Експортували з України найбільше до: Польщі – на $358 млн, Туреччини – на $276 млн, Італії – на $232 млн.
В митниці повідомили, що у загальних обсягах ввезених у січні 2026 року товарів 69% переважали наступні категорії товарів:
- машини, устаткування та транспорт – $2,7 млрд;
- паливно-енергетичні – $1,1 млрд;
- продукція хімічної промисловості – $869 млн.
До трійки найбільш експортованих з України товарів увійшли:
- продовольчі товари – $2 млрд;
- метали та вироби з них – $286 млн;
- машини, устаткування та транспорт – $253 млн.
Раніше повідомлялося, що Україна може збільшити агроекспорт до $100 млрд на рік за рахунок нарощування переробки.








