Carrier 925 з трьома рядами дисків CrossCutter

З початку року аграрії отримали 102,5 млн грн грантів на сади і теплиці

Аграрії продовжують отримувати державну грантову підтримку на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства. З початку 2026 року 20 підприємств уже залучили 102,5 млн грн на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства, передає «ПроАгро Груп».

За повідомленням Мінекономіки, 12 суб’єктів господарювання отримали 56,5 млн грн на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства, ще 8 агропідприємств – 46 млн грн на розвиток тепличного господарства.

«Сьогодні грантова програма – це фінансова підтримка аграріїв та інвестиція в модернізацію українського агросектору. Завдяки цим коштам підприємства закладають нові сади, будують сучасні теплиці, впроваджують технології зрошення та створюють нові робочі місця в громадах. Важливо, що навіть в умовах війни агробізнес продовжує розвиватися, інвестувати у виробництво з високою доданою вартістю та зміцнювати продовольчу безпеку країни», – зазначив заступник міністра Тарас Висоцький.

Загалом від початку дії програми грантової підтримки держава вже виплатила 1,69 млрд грн 361 суб’єкту господарювання. Із них на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства спрямовано 1,18 млрд грн для 258 господарств. У повному обсязі фінансування отримали 241 із них. На розвиток тепличного господарства виплачено 541,2 млн грн для 102 суб’єктів господарювання. Усі тепличні господарства отримали кошти в повному обсязі.

Як повідомлялося, з 2 лютого 2026 року Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України відновлює прийом заяв на отримання державної допомоги у формі грантів для розвитку садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства.

Ринок України

Світові ринки

Прокрутка до верху