За перші 10 днів грудня українська залізниця перевезла 940,3 тис. тонн зернових, у тому числі 872,3 тис. тонн – на експорт, передає «ПроАгро Груп».
Як повідомив заступник директора департаменту технології перевезень та комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, загальний обсяг перевезень зернових на 2,8% більше, ніж у листопаді, але на 2,2% менше порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Обсяг перевезень на експорт за вказаний період 9% більше ніж у листопаді, проте на 3,2% менше, ніж у грудні 2024 року. Близько 90% зерна відправлено до морських портів, решта 10% — через західні прикордонні переходи.
Навантаження зерна на залізничній мережі у грудні зменшилося до 784,9 тис. тонн, що на 6% менше, ніж у грудні торік, і на 5,7% нижче порівняно з листопадом.
Як повідомлялося раніше, за 25 днів листопада 2025 року залізниця перевезла понад 2,4 млн. тонн зернових – на 22% більше, ніж у жовтні.
Джерело: RAIL.insider








