Сьогодні вночі ворог вдарив безпілотниками по одному з портів На Одещині, внаслідок чого одна людина загинула, а ще шестеро постраждали, троє з них – у важкому стані. Про це повідомив віце-прем’єр – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба, передає «ПроАгро Груп».
В порту пошкоджено інфраструктуру, склади з добривом та транспортні засоби, зокрема, вантажні вагони. Виникла пожежа. Триває ліквідація наслідків, усі профільні екстрені служби працюють на місці.
Також армія рф протягом доби завдавала ударів БПЛА по залізничній інфраструктурі Дніпропетровщини. На щастя, без постраждалих. Пошкодження на рух не вплинули.
«Ворог свідомо та системно завдає атак на логістичну інфраструктуру України – на те, що з’єднує країну, забезпечує експорт, роботу бізнесу, постачання в регіони та життєздатність прифронтових громад», – зазначив Кулеба.


Раніше ми писали, що 7 січня росія атакувала одразу два порти Одеської області ракетами й ударними БПЛА. Тоді внаслідок атаки також загинула одна людина, а кілька отримали поранення різного ступеня тяжкості. В результаті обстрілу було пошкоджено об’єкти портової інфраструктури, адміністративні будівлі й контейнери з рослинною олією.








