За 10 місяців 2025 року Україна імпортувала 2,8 млн тонн добрив, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомляє «Інфоіндустрія».
Найбільше зростання показали рідкі комплексні добрива (РК) — +67,1% до минулорічних обсягів. Утім, у фізичному вимірі їх ввезено лише 36 тис. тонн.
Азотні добрива залишаються основою імпорту — 1,5 млн тонн, що на 32,5% більше, ніж торік. Це найбільший сегмент за обсягом.
Єдиний тип добрив, імпорт якого скоротився — сірчані. За 10 місяців їх ввезено 35 тис. тонн, що на 5,9% менше, ніж у 2024 році.







